Uskrzydleni Podopieczni

Alicja

To nasza mała Shirley Temple! Jej miłość do tańca i potencjał aktorski to talenty które z pewnością chcemy wspierać i rozwijać. Już dzisiaj można ją oglądać w teledysku zespołu Enej, gdzie zagrała główną rolę. A to dopiero początek! Wierzymy, że swoimi talentami zadziwi cały świat.

ALICJA, lat 6

Adrian

To prawdziwe zwierze sceniczne. Każdy jego występ pozostawia tak silne wrażenie, że trudno o nim zapomnieć. „śpiewać każdy może.. ale tylko Adrian może porwać Tłum!

ADRIAN, lat 15

Igor

To tekściarz i gwiazdor dziecięcej estrady. Możecie podziwiać go m.in w teledysku Zeusa – „Będziemy Dziećmi”. Udziela się muzycznie i tanecznie. Kocha to co robi. Prowadzi go pasja. Twierdzi, że pęd do tworzenia ma od Boga i to Jezus mówi mu co tworzyć i jak śpiewać :). Duma nas rozpiera, że dziecko może mieć tak głęboko zakorzenione wartości. Trzymamy kciuki i wspieramy w rozwoju.

IGOR, lat 9

Nikola

Tej małej rezolutnej dziewczynki, której wszędzie pełno, nie sposób jest nie zauważyć?. Nicole jeśli właśnie nie śpiewa to albo tańczy albo coś maluje albo po prostu prowadzi poważne rozważania na temat otaczającego ją świata. I dlatego jest z nami!

NIKOLA, lat 6

Ola

Ta dziewczyna wie co to ciężka praca. Jej największą pasją jest taniec z elementami akrobatyki, któremu poświęca każdą wolną chwile. Możemy towarzyszyć w jej drodze do realizacji marzeń!

OLA, lat 12

Alicja

Energia, która mieści się w tym młodym człowieku starczyłaby dla 3 osób;). Jego wielką miłością jest gimnastyka ogólnorozwojowa, która w pełni ukazuje paletę jego talentów. Nasze wsparcie już ma!

ALAN, lat 8

Wiktoria

Okręciła nas sobie wokół palca – można by rzec o Wiktorii, której wielką pasją jest łyżwiarstwo figurowe i gimnastyka artystyczna. Wytrwałość tej młodej artystki jest przykładem dla wielu z nas. Już dziś trzymajmy kciku za jej złote medale!

WIKTORIA, lat 8