Drogi Rodzicu, stań się odkrywcą talentu swojego dziecka!

Każdy człowiek jest wyjątkowy. Jedyny w swoim rodzaju! Wszyscy posiadamy szczególne umiejętności, które Nas wyróżniają. Jednak nie zawsze Nasze talenty możemy dostrzec od razu. Czasami trzeba długo szukać by dowiedzieć się co możemy zaoferować światu. Dlatego tak ważne jest wsparcie od jak najmłodszych lat.

 

Rodzicu, stań się odkrywcą talentu swojego dziecka! Stań się jego osobistym „aniołem talentu”. Niech Twoje dziecko gra, śpiewa, tańczy, recytuje, maluje, kopie, rzeźbi, biega, skacze, wyszywa, gotuje, piecze… CO TYLKO SOBIE WYMARZY! Daj się ponieść fantazji swojego dziecka, ono wie czego chciałoby spróbować. Jest tego dużo? No pewnie, że tak! W końcu dziecko, jest krócej na tym świecie niż dorosły człowiek.

 

Dlatego drogi rodzicu, toruj drogę swojemu dziecku by odnalazło to, co może dać dobrego od siebie dla Świata! W dzisiejszych czasach jest wiele dostępnych możliwości! W tym tygodniu można skorzystać z dóbr jakie zaproponowali organizatorzy Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi. Jest dużo różnych propozycji dedykowanych dla dzieci. Można skorzystać z warsztatów fotograficznych, teatralnych, filmowych, plastycznych, geograficzne, z karesu chemii, biologii, fizyki, nowoczesnych technologii, a nawet medycyny! Możecie nawet udać się z ulubieńcem swojego dziecka do „Szpitala Pluszowego Misia”.

 

To jest rewelacyjny moment by w jednym miejscu zagłębić się w nowe doświadczenia, które być może pozwolą Twojemu dziecku znaleźć swój obszar zainteresowania.

16142687_751812591662462_7177123102957595118_n

Odpowiedz